fbpx

הבלוג של תמי

צילום: קרן גנור | תמי סירקיס - מנטורית לתזונה מבריאה
tami

יצאנו מהקורונה – בואו נחזור לג’ינס!

אני לא מתביישת לספר לכם, שעברו עלי חודשיים לא קלים. הריחוק והפרידה מההורים שלי, הבנות, המשפחה והחברים שלנו יצרו בי געגוע וכאב לב. שום “זום” לא דומה לקשר עין, חיבוקים ונשיקות איתם. אי הוודאות והדאגות לפרנסה בילבלו וטלטלו אותי: דווקא בעונה הכי חמה של השנה: פורים, פסח, יום האישה והמשפחה – כל ההרצאות וההופעות, שהוזמנו מראש, בוטלו ולא נכנסו הזמנות חדשות. מתוסכלת, כמו עצמאיים רבים אחרים, ישבתי שעות מול האתר של משרד האוצר, ממציאה סיסמאות ומקלידה קודי גישה, רק כדי לקבל הודעה לקונית שאני “לא זכאית”. דוגרי, עלבון צורב שטרם התאוששתי ממנו.

קרא עוד »
tami

אלבום הפרטי שלי מכנס מטבוליקס‎

חלף שבוע מאז כנס מטבוליקס, כנס בן יומיים בנושא תזונה קטוגנית, דלת פחמימות כאמצעי לריפוי ותיקונים של מחלות מטבוליות. בכנס השתתפו למעלה מ-600 איש כולל עשרות רפואים ואנשים מקצוע פרה-רפואים, מכל הארץ.
היו בכנס הרצאות, דיונים ואפילו ויכוחים בנושא תזונה דלת פחמימות והשלכותיה. תכננתי להכין לכם סיכום וסקירה מקיפים, אבל, כדרכו של היקום, תוכניות לחוד ומציאות לחוד: ביום שני נסעתי לבית שאן לתת הרצאה חדשה בנושא “בריאות מגדרית” במסגרת מיזם פורץ דרך של נעמ”ת, הכללית ועיריית בית שאן – לקדם בריאות נשים ונערות מתוך ההבנה שיש פערים על רקע מגדרי בין בריאות נשים וגברים. היה מעצים ונהדר! למחרת פרצה מלחמה (שאני מקווה, שאכן נכנסה להפסקת אש); וברמה המשפחתית אנחנו ביישורת האחרונה של הסידורים לקראת החתונה של הבת שלי בשבוע הבא (טופו! חמסה)… כך שעד למועד כתיבת שורות אלו לא הגעתי למחברת שלי מהכנס כדי לסכם לכם מה היה.

קרא עוד »
tami

כנס מטבוליקס הראשון‎

אני בהתרגשות שיא כי הייתי בכנס מטובילקס הראשון, אליו הגיעו המומחים הבינלאומיים מהארץ ומהעולם. הרצאות היו נפלאות ולמדתי המון על התיאוריה, על ההיסטוריה, ועל הפרקטיקה של תזונה דלת פחמימות כדרך חיים ותרופה למחלות. הכנס כולו צולם ויעלה בקרוב ליו-טיוב כולל תרגום (כל הכנס באנגלית) ובינתיים, הנה על קצה המזלג רשמים מהכנס כולל דוגמאות של התכנים.

קרא עוד »
tami

לפעמים חלומות מתגשמים!‎

אני מתרגשת מאוד כי בשבוע הבא (7-8/11) מגיעה ארצה קבוצה מכובדת של מומחים בינלאומיים לתזונה, רפואה ובריאות לכנס מטבוליקס” Metabolix הראשון בישראל.
בנוסף, יהיה לי הכבוד והעונג להיות יחד איתם על אותה הבמה ולהציג את גארי טאובס, עיתונאי-חוקר אמריקאי, מומחה בתחום מדעי הבריאות והתזונה ומי שחיבר מספר ספרים אשר תכל’ס שינוי את חיי.

קרא עוד »
tami

למה האחרונים תמיד בסוף?‎

למה האחרונים תמיד בסוף?‎ שלום חברים,הבוקר, שיעור פילאטיס המכשירים שלי היה מלא עד אפס מקום. פתאום הבנתי, שבמשך החודשיים האחרונים, בגלל החגים והחופשות, לא הגיעו

קרא עוד »
tami

שבת שמח וחג שלום!‎

שבת שמח וחג שלום!‎ שלום חברים!כולנו כבר מבולבלים אז “שבת שמח וחג שלום!” נראה לי ממש חמוד ומתאים לימים אלה… אז מה אני מציעה לכם

קרא עוד »
tami

סוכות של בריאות ומתנות‎

שלום חברים ושה טובה!!
אני מקדימה לשלוח לכם את המתכונים לחג ומקווה שהם ישמחו אתכם ואת האורחים שלכם בכל ארוחות החג-שבת-חג-שבת העומדות לפנינו.

קרא עוד »
tami

המתכון הסודי לצום קל‎

המתכון הסודי לצום קל‎ שלום חברים,אני מצרפת לכם (שוב) את המתכון שלי לציר עצמות  – מרק בשר מאוד מרוכז שהוא הסוד להצלחה עבור מי שרוצים

קרא עוד »
tami

תפריט החג שלנו!‎

הכנתי לכם מקבץ שווה במיוחד של מתכונים טעימים, קלי הכנה ודלי פחמימה כדי שתוכלו להתחיל את השנה החדשה בכיף, בקלות ועם תזונה מבריאה הרבה יותר.
כמו בכל שנה, אני מציעה שכולנו נהנה מארוחות חג שאינן דורשת ימים של הכנות או עמידה של שעות מעל הסירים. איזה כיף זה לארח עם תפריט משובח אבל לא עמוס מדי, עם מנות שיש בהן איזון טוב של אוכל טעים ומושקע, אבל בלי גודש והגזמה….

קרא עוד »
tami

הבחירה הנכונה‎

בשבוע הבא נלך כולנו לקלפי ונבחר ביחד (ולחוד) את הגורל של כולנו. אני מאוד מקווה ששר/ת הבריאות הבא/ה יקח לתשומת ליבו/ה את ה”צונמי” האמיתי שמאיים על החברה הישראלית וזה תחלואה מטבולית שגוררת אחריה ביחד ולחוד: סוכרת, מחלות לב וכלי דם, מחלות כלייה, פגיעה בכבד, דמנציה, השמנת יתר וחלק ממחלות הסרטן. ממש מפחיד.

קרא עוד »
tami

יום הולדת 7 לאתר שלי – ואתם מקבלים ממני מתנה‎

דיוק השבוע לפני שבע שנים – 5/9/12 עלה לאוויר האתר שלי: “תמי סירקיס מילים של טעם”. האתר נועד להיות חלון ראווה יפה של מופעי הסטנד-אפ שלי והרצאות אחרות; האתר היה גם מקום טוב לספר היכן אני מופיעה באירועים פתוחים לקהל ולאפשר למי שרוצה להזמין הופעה שלי למקומות עבודה, אירועים פרטיים ועסקיים, חדרי מורים, ספריות וקהילות בארץ ובעולם.

קרא עוד »

מבצע
"אחרי החגים"!

הקורס שלי
"המדריך ליסודות התזונה המבריאה"
במחיר מיוחד

399 ש"ח בלבד!

המבצע לזמן מוגבל.

דילוג לתוכן