הבלוג של תמי

לביבות הקסם וסופגניות הפלא - כי יש נסים!‎​
tami

לביבות הקסם וסופגניות הפלא – כי יש נסים!‎​

השנה תוכלו לארח עם לביבות וסופגניות – ללא גלוטן ועם מתכונים (יחסית) דלי פחמימה! תוציאו מהבויעדם את מסחטת המיצים מפירות קשים וירקות! כן, זאת שהכנתם בה פעמיים מיץ "תפו-גזר" והתייאשתם מתוכנית "ניקוי הרעלים" שלכם. שימו אותו על השיש כי המכשיר המופלא הזה ישנה את האופן בו תכינו לביבות לעולם!

קרא עוד »
סוכרת ואלצהיימר - יש קשר
tami

סוכרת ואלצהיימר – יש קשר!

סוכרת ואלצהיימר – יש קשר! שלום חברים,השבוע שוחחתי עם מתאמנת חדשה שנכנסה לסדרת שיחות אימון אישיות. נקודה חשובה שצצה בשיחה הייתה ההערה שלה שיש לה "רק

קרא עוד »
תמי סירקיס באולפן רשת 13
tami

כשאת עושה מה שאת אוהבת….‎

כשאת עושה מה שאת אוהבת….‎ שלום חברים, אומרים שכשאת עושה מה שאת אוהבת – החיים שלך מאוד נחמדים. אומרים וצודקים.   ביום שני, בפינה שלי בתוכנית "פותחים יום"

קרא עוד »
תמי סירקיס מרצה
tami

נתראה בגבעתיים?‎

רבים מכם פונים אלי עם שאלות איפה ומתי אפשר לשמוע אותי מרצה.
השבוע, הופעתי בפני יותר מ-400 קוסמטיקאיות מכל הארץ בכנס מקצועי שהתקיים בהרצליה בחסות…

קרא עוד »
למה כולסטרול הוא חבר
tami

למה כולסטרול הוא חבר?

אני רוצה לחזור לנושא, שעולה כמעט בכל שיחת פתיחה שיש לי עם מתאמן חדש בדרכו לתזונה המבריאה: "מה יהיה עם הכולסטרול?!". התשובה הקצרה היא: "יהיה בסדר. כולסטרול הוא חבר!". והתשובה הארוכה היא שחלק גדול ממה שהפחידו אותנו בקשר לכולסטרול פשוט לא נכון.

קרא עוד »
ארוחת בוקר דלת פחמימות
tami

חגיגות של סוף החגים!‎

פריכיות אורז וגבינה רזה אולי נראים במבט ראשון דלי קלוריות כי הם דלי שומן אבל הם "סוס טרויאני" של פחמימות ריקות. הצטרפו לאתגר של שבוע ותגלו כמה אנרגיה ארוחת בוקר דלת פחמימות נותנת לכם להמשך היום!

קרא עוד »
מה למדתי ממתאגרף במשקל כבד?‎
tami

מה למדתי ממתאגרף במשקל כבד?

לפני שנה ה"גמר חתימה טובה" שלי הייתה על חוזה עם עצמי. התחייבתי לעשות כל מה שצריך כדי לחזור להיות מסוגלת לעמוד בשתי רגליים על במה ולהרצות על תזונה מבריאה כדי להציל חיים (קראתי פעם, שאם החזון שלך לא מפחיד אותך הוא קטן מדי… והחזון הזה הפך לי את הבטן). ולמה אני מספרת לכם את כל זה? כי לפני שנה ישבתי בכיסא גלגלים….

קרא עוד »
ראש השנה
tami

רוצים מתנה ממני? כל הקודם זוכה!‎

אני אומרת לכם את האמת – כבר שבועיים אני מתלבטת מה לתת לכם השנה מתנה לחג?
עוד מתכונים? הרי לאן שלא תביטו יש מוסף, פלייר וגיליון חגיגי שמפגיז אותנו עם צילומים ומתכונים של שף זה או אחר שכבר נמאס לראות…

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן