fbpx

שלום חברים!
הימים סופר-אינטנסיביים – סוף השנה, השקת אתגר ינואר, הרצאות בכל הארץ וכמובן כל ערב הדלקת נרות – אירוחים והתארחויות. בסופ”ש הקרוב גם נחגוג את כניסתה של 2017 ואני רוצה להאמין ולקוות שאכן זאת תהיה “שנת חגיגה” לכולנו. ומאחלת לכל אחד ואחת מכם שנת 2017 של בריאות ואושר.

“אז מה קורה אצלך בקבוצה הסודית והסגורה שלכם בפייסבוק?”

רק מי שחבר בקבוצת אתגר מקבל זימון אישי ממני להיכנס לקבוצת הפייסבוק הסודית והסגורה “אתגר פליאו קבוצתי – 30 יום של חוויה ולימוד עם תמי סירקיס”. בהתחלה, פתחתי קבוצה לאתגר יוני הראשון וחשבתי לפתוח קבוצה חדשה לאתגר יולי שבא מיד אחרי. החברים מיוני ממש נעלבו ואמרו שלמרות שהם כבר לא באתגר הם רוצים להמשיך להיות בקשר. אותו דבר קרה ביולי ובחודשים הרבים שחלפו מאז… וכך יצא שהקבוצה רק גדלה מאתגר לאתגר והחברים הוותיקים מהווים השראה ל”חדשים” – נותנים עיצות, טיפים ומחזקים בתקופה הקשה. נוצרה לנו קהילה קטנה ואינטימית בה אנחנו מברכים זה את זה על ימי הולדת, חוגגים מספרים עגולים של קילוגרמים שנשרו ובדיקות דם, שבהן המדדים הולכים לכיוון הטוב. כמובן שכולם ממשיכים לפרסם שאלות, צילומים ארוחות ומתכונים, מתייעצים על מוצר חדש או משתפים בבעיה או קושי שצצו. הכל – כמובן – ללא עלות וכחלק מהמשך השירות של האתגר הראשון. מתחילה להתגבש אצלנו “שפה פרטית” כולל צחוקים שרק אנחנו מבינים. לדוגמא, אנחנו חושבים להדפיס לעצמו חולצות טריקו שעיצב גיל-עד ארד, חבר פעיל בקבוצה (נראה אם תבינו למה…).

אני רוצה לתת לכם הצצה על שאלה שעלתה בלילה לפני כמה ימים ומה עניתי מיד.
השאלה הייתה: “איך מתמודדים עם חשק מטורף למתוק שנפתח בלילה” הנה התשובה שלי בלי שמות אבל גם צנזורה:
“..ראשית כדאי לשאול מה אכלת לפני שלוש שעות – לא בקטע שיפוטי אלא כדי ללמוד ולסמן לעצמך גבולות גיזרה. אולי משהו אז “פתח לך” ברז אינסולין ותיאבון למתוק עכשיו. נלמד הפעם ונזהר בפעם הבאה.
הצעות לפתרון:
1. שתייה מרובה – עדיף חמה; עדיף עוד יותר מלוחה ומשביעה ( ציר עצמות / מרק עוף / מרק ירקות).
2. שומן – קוקוס / כמה כפות שמן זית / חצי אבוקדו / גוש גבינה / קבנוס שמן / חופן אגוזים- לאכול קצת ולאט וללעוס טוב טוב טוב.
3. חלבונים – ביצה, חתיכת בשר.
4. לצאת להליכה נמרצת – לנקות את הראש ממחשבות מלחיצות.
5. להיכנס למיטה וללכת לישון – שינה מתוקה במקום לאכול מתוק.
6. מנה גדולה של עלים ירוקים – פסטו כזה או אחר מבנק המתכונים שלנו.
7. להתארגן על אורגזמה טובה – אם לא יועיל בטח לא יזיק 😉
חג שמח ואור לגויים וכאלה. תמי..”

tshirts1

אתגר ינואר עדיין מקבל משתתפים חדשים- עד ראשון בערב במחיר מטורף!

בשבוע הבא ייפתח אתגר 30 יום לשיפור תזונה בהנחייתי. האמת היא, שאני מתרגשת כל פעם מחדש כי אני יודעת שאהיה חלק מתהליך נפלא של שינוי אורח חיים של אנשים. וכפי שאתם רואים, אנחנו נשארים בקשר טוב עוד זמן רב אחרי שנגמר האתגר עצמו. ואנחנו ממשיכים לראות התקדמות נהדרת: בדיקות הדם משתפרות, רמות האנרגיות עולות והקילוגרמים מתחילים לנשור מעצמם.

הקמתי את קבוצות האתגר כי הבנתי שיש לקבוצה כוח מעבר לאימון בריאות אישי שאני עושה עם מטופלים אחרים. ומה עוד גיליתי בחודשים שחלפו? גיליתי שלמשתתפים שלא מקבלים תמיכה בבית או במסגרת הקרובה שלהם קשה קצת יותר.

נכון, אני והתזונאית הקלינית שלי והקבוצה – נותנים המון כוח אבל (אבל!) כשיש מעודדים בבית – הכל טס יותר גבוה יותר מהר.

אני רוצה לקבל הוכחות לתיאוריה שלי לכן אני מציעה לכל מי שיירשמו בזוג (בני זוג, חברים, משפחה, קולגות מהעבודה…) ליהנות ממבצע מטורף: חד פעמי עם הנחה אדירה.

כל הפרטים כאן

שלכם,

תמי

מבצע מיוחד
בעקבות המצב

הקורס שלי
"המדריך ליסודות התזונה המבריאה"
במחיר מיוחד

49 ש"ח בלבד!

המבצע לזמן מוגבל.

דילוג לתוכן