fbpx

מה אנחנו?
אנחנו אלכימאים של תכנים. אנחנו מבינים שבכל אחד ואחת מאיתנו טמונים גם הנמלה החרוצה והעמלנית וגם החרגול הקליל שאוהב לצחוק ולכייף. הצד הגברי והצד הנשי, היין והיאנג (להמשיך…או שהבנתם כבר?). הסוד הוא באיזון פנימי של כל אחד ואחת מאיתנו. הדבר לא כל-כך פשוט ואף מסתבך עוד יותר כיוון שאנו חיים בחברה, עובדים בארגונים ומהווים חלק ממארג של משפחה וקהילה. כולנו צריכים לעתים קצת עזרה ב’לעשות סדר’ וכאן אנחנו נכנסים לתמונה במטרה לעשות שינוי. לקוחותינו מקבלים את ההרצאות, הסדנאות וההפעלות האיכותיות ביותר אשר משלבות בין מחקרים אקדמיים אחרונים לבין יכולתנו ומיומנותנו לעמוד מול קהל ולרתק אותו.

מי אנחנו ?

אלעד הולנדר, BA במתמטיקה ומחשבים ו-MA בפילוסופיה של המדע עם התמחות בתקשורת מאוניברסיטת תל-אביב, בדרך לדוקטורט בנושא “כלים יישומיים לתקשורת בין אישית”.
מרצה ומנחה קבוצות בכיר בנושאי אינטליגנציה רגשית, הובלת שינוי, תהליכי העצמה אישיים וארגוניים, תקשורת ועוד. כמו כן,  מומחה לתורת המשחקים ולרשתות חברתיות והינו מרצה מבוקש בתחום. בין לקוחותיו ארגונים מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי. הוא מקסים קהלים במלונות ספא ובאירועים פרטיים עם הרצאות “קלילות” והרצאות מבוא לסרטי איכות, ומאידך גיסא מעשיר ומלמד קבוצות עובדים בימי עיון מקצועיים של עסקים מהמגזר הרפואי והפיננסי  ובחברות היי-טק. אלעד גם מרצה באופן קבוע לפני יחידות מובחרות של כוחות הביטחון ומשרדי הממשלה.

תמי סירקיס, BA בכלכלה וניהול ו-MBA עם התמחות בשיווק ומשאבי אנוש מאוניברסיטת תל-אביב. עיתונאית מזון ומחברת ספרי בישול, מופיעה בקביעות בתקשורת: בתוכניות טלוויזיה, רדיו, ובאתרי האינטרנט המובילים במגוון נושאים אשר משיקים למטבח ולאורחות חיינו הקולינריים. תמי היא מרצה מבוקשת מאוד אשר מציעה מופעי “סטנד-אפ קולינרי”, או כמו שהיא מגדירה אותם: “מופעים מצחיקים על נושאים רציניים”. תמי מקיימת מופעי בידור הפתוחים לקהל הרחב וכן אירועים מוזמנים. בין לקוחותיה מפיקי אירועים, מחלקות תרבות בערים וקהילות ושורה ארוכה של ארגונים מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי. בהרצאותיה תמי משלבת עצות פרקטיות עם חוש הומור ומציעה חוכמת חיים של “אמא” ובעלת עסק עצמאית – שתי קריירות במשרה מלאה.

 

כולנו הרי ‘יודעים’ מה צריך לעשות כדי לרדת במשקל, לצמצם את משיכת היתר, לסיים את הפרויקט בזמן, לענות בתבונה למנהל הישיר ועוד. ‘יודעים’, אך ידע זה לא בהכרח מקדם אותנו למטרותינו, שכן בין הידע לתוצאות מפריד עולם רגשי שלם. תמי סירקיס ואלעד הולנדר חוברים יחד לחשיבה חדשה על אוכל וכסף, תקשורת  ומו”מ, זוגיות, בניית צוותים וניהול. האנלוגיה בין העולמות מאירה את הנושאים מזוויות מהנות ולא שגרתיות, המאפשרות לימוד חווייתי ושינוי מיידי של דפוסי חשיבה ופעולה.

בין הנושאים שניתן לשלב

• על אובר-ווייט ואובר-דראפט, קווי הדמיון בין בזבזנות וזללנות
• ‘חוכמת המרשמלו’ – על שליטה עצמית ודחיית סיפוקים
• ‘לי זה עולה יותר’ – מנגנוני התגוננות מפני מבצעים והנחות
• ‘שלא יחסר’ – סוגיות בניהול מלאי
• עקרונות ‘לוחם הקומנדו’ – כללי יסוד לצרכנות נבונה וניהול תקציב
• ‘אוכלים עולם’ – על הקשר בין אוכל, כסף ואקולוגיה
• פרואקטיביות, ריאקטיביות והבניית תהליכי שינוי
•  ‘דילמת האסיר’ – לשתוק או לבגוד? הצגת מושגי היסוד של תורת המשחקים
• משחק ‘האולטימטום’ – מבוא לקבלת החלטות ולכלכלה התנהגותית
•  ‘איך אנחנו מתקשרים’ – ארבעת סגנונות התקשורת
• מאינדיבידואל למשפחה או ארגון – הרגלים בריאים של שיתוף פעולה

האנלוגיה לעולם הארגוני
חשוב לנהל בית כעסק כלכלי ולהבין את הכוחות השיווקיים המופעלים עלינו בכל קנייה. אנו מציעים למשתתפים לא רק כלים אפקטיביים, אלא גם הנאה וסיפוק מיישומם בעולמם הפרטי.
באשר לאפליקציות הארגוניות, אנו לומדים את צורכי הארגון הספציפי ומתאימים את האנלוגיה לניהול הארגוני בהתאם לנדרש עם דגש על נושאים כגון:

• ניהול השירות
• פיתוח מיומנות תקשורת ושפה פנים-ארגונית יעילות
• ניהול משא ומתן אפקטיבי
• ניהול משברים וקונפליקטים
• העצמת עובדים
• בניית מוטיבציה ארגונית
• יצירתיות, מצוינות והתחדשות מתמדת

איך אנחנו עושים את זה?
בבסיס העשייה המשותפת שלנו שלושה יסודות: יצירתיות, יישימות והנאה.

יצירתיות וחדשנות
ההרצאות, הסדנאות וההופעות שלנו מקוריות ומשקפות את השמחה שלנו ללמוד משהו חדש ולהגיש את המידע ואת התובנות בצורה מקורית שמשקפת את האישיות שלנו. זה מה שהופך הכל למשחק מענג כל-כך גם לנו וגם למשתתפים בפעילויות שלנו. המצגות המשמימות משעממות גם אותנו, ולכן אנו משלבים משחקים, סרטים, שירים וגם את הצ’ינצ’ילה שלנו בכל הרצאה  ובכל סדנה. ובגלל שאנו מייצרים בעצמנו את  כל התכנים שלנו אנו יכולים להתאים אותם באופן מושלם לצרכים, לדרישות ולגחמות של כל ארגון. כולנו, מן הסתם, למדנו בדרך הקשה ש-one size  לא תמיד מתאים לכולם. “אתה יכול ללמוד יותר על אדם בשעה אחת של משחק מאשר בשנה שלמה של  שיחות ודיונים” (אפלטון)

איכות ויישומיות
האיכות היא ערך בעינינו, במוקפדות, ביחס האישי, בכך שאנחנו מנהלים ומעבירים את כל הקשור בסדנה בעצמנו. אין לנו מדריכים מטעמנו – זה אנחנו שמדריכים אישית את כל הסדנאות שלנו. לנו חשוב שבסוף התהליך יקבל כל אחד יותר מאשר “ארגז כלים” בנאלי, שיעלה אבק במחסן, ושכל משתתף ייצא עם תובנה חדשה וראייה אחרת של המציאות – אשר בעזרתן יוכל לעשות שינויים בצורות החשיבה ובדפוסי הפעולה שלו (לפעמים רק שינויים קטנים – אבל הרי כל מסע… אתם יודעים). זאת, גם ברמה האישית וגם ברמה הארגונית. בתום הסדנאות  צוברים המשתתפים ‘מילון מושגים’ חדש עם מילים וקטעי מסרים אשר יזכירו להם את הפעילויות והתובנות שרכשו.

הנאה
החבר שלנו, וורן ביטי, תמיד אומר: “השגת הצלחה – בכל תחום – כשאינך יודע אם מה שאתה עושה הוא עבודה או משחק”. ואנחנו מסכימים איתו! אנו מאמינים שכל אחד צריך הנאה לפעולה! ואנו יכולים להעניק לכם אותה.

מבצע מיוחד
בעקבות המצב

הקורס שלי
"המדריך ליסודות התזונה המבריאה"
במחיר מיוחד

49 ש"ח בלבד!

המבצע לזמן מוגבל.

דילוג לתוכן