תמי סירקיס- הרצאות וסטנד-אפ קולינרי

מילים של טעם - לבחירתכם

תמי סירקיס, בלוגרית, עיתונאית מזון ומחברת ספרי בישול, מאמנת בריאות ויועצת תזונה (אכן רשימה ארוכה…) נמצאת כבר שנים בתודעה הציבורית. היא מופיעה בקביעות על במות, בכנסים, בתקשורת בתוכניות טלביזיה, רדיו ובאתרי האינטרנט. 

תמי מציעה הרצאות, סדנאות ומופעי "סטנד-אפ קולינארי" כשבכולם מבט משועשע ומרענן על אוכל, בני אדם והקשרים ביניהם. התכנים של תמי מתאימים למגוון אירועים: החל ממסיבות פרטיות, אירועי קהילה וספריות וכלה בכנסים מקצועיים ותוכן העשרה לארגונים ולחברות.

חדש "תזונת פליאו – טרנד חולף או תזונת העתיד?" – הרצאה עתירת מידע, מבוססת מחקרים על הנושא החם של עולם האוכל – תזונת פליאו. איך פירמידת המזון האמריקאית עשתה את כל האנושות שמנה וחולה? מהי תזונת פליאו ולמה כדאי להתנסות בה? מאלו חמשת מזונות חייבים להיפרד כדי להימנע מסרטן, אלצהיימר, סוכרת ואירוע לב? בואו נשחה נגד הזרם, נשבור כמה פרדיגמות ונבריא את עצמנו עם אוכל בריא, פשוט וטעים. גם אם לא תשנו כלום – טוב שתהיה לכם דעה בנושא.

חדש "מזון למחשבה ולהרגשה" – "מרק עוף אינו אוכל אלא חיבוק אוהב ללא מילים". מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה שמזון  – כמו מוזיקה – הוא אמצעי תקשורת חזק ועוצמתי: דרך להביע רגשות, כוונות, עוצמות וחולשות. ההרצאה בוחנת את מערכות היחסים המורכבות שיש לנו עם אוכל ולמה (כמעט) כל שינוי דומה לגמילה ודורש אימון וליווי. ההרצאה מיועדת למי שעוסקים בתחום האימון והתזונה ומספקת כלים חדשים להבנת משקלו הערכי של מזון בשגרת החיים של כולנו. קהלים אחרים יפיקו מההרצאה תוכן מרחיב אופקים ומעורר מחשבה על חיי היום-יום שלנו ומורכבות הקשר עם אוכל.

"סודות בין הסירים והספרים" – מופע יחיד בסגנון 'מספרת סיפורים' על ההיסטוריה הפרטית מאוד של משפחת סירקיס. המופע מעורר השראה וסימפטיה על הספרים והאישה אשר שינו את המטבח הישראלי ללא הכר. תמי  נותנת למאזינים  הצצה מצחיקה ונוגעת ללב על החיים של "הבת של…". ההרצאה מתאימה לאירועי קהילה, אירועי חברה ומפגשי נשים..

"עשרת הדברות לאירוח שפוי" – מופע סטנד-אפ קולינארי מצחיק ואנרגטי. שטף קולח של הומור מושחז, טיפים ותובנות.  במופע שלל עצות מעשיות ומשעשעות (מאחת שעשתה המון טעויות…). זאת הזדמנות לצחוק בקול גדול על עצמנו ועל הרגלינו. מעבר לטיפים לאירוח שפוי יש במופע מימדים של אימון קבוצתי לעידוד תחזוקת חיי החברה והמשפחה שלנו. מופע שמתאים למסיבות פרטיות, אירועי קהילה, קומיק-רליף בכנסים, הופעות בארגונים וחדרי מורים.

"על האוברדרפט, האובר-וויט ומה שביניהם"  – יש דמיון בין זללנות ובזבזנות, שניהם מתאפיינים בהתנהגות חסרת שליטה של פיצוי מהיר, שאחריו תגיע חרטה וכעס. האם אפשר לשבור את המעגל? בסדנא נעסוק בתושיה נלמדת ובמיומנות שליטה עצמית.  מתאים לאירועי חברה וימי סדנא של אירגונים. 

לפרטים נוספים והזמנות: 050-5342220

תמי סירקיס החלה את דרכה בפני קהל בשיעורי בישול בבתי ספר לחובבנים. שיעורי הבישול שלה נודעים כהזדמנות לראות הדגמה של מתכונים קלים, ליהנות מארוחה טעימה ובעיקר לצחוק בקול גדול. בשנים האחרונות היא מופיעה בפני קהל במגוון גדול של הופעות קולינאריות, החל ממופעי בישול ותרבות על במות היכלי התרבות וכלה בהרצאות משעשעות באירועים פרטיים, מקומות עבודה וקהילות.

תמי מביאה להרצאות ולהופעות הומור טבעי יחד עם חוכמת חיים של "אימא" במשרה מלאה, שאוהבת לבשל ולארח. זאת, מבלי להזניח קריירה אקטיבית בתחומי הכתיבה העיתונאית, הפקות טלביזיה, הופעות ומתן ייעוץ שיווקי-קולינארי לחברות מסחריות. לתמי יש תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במהל עסקים ( (MBA שניהם מאוניברסיטת תל-אביב. יש לה ניסיון עסקי עשיר ובין היתר שימשה תקציבאית ופלנרית במשרד הפרסום קשר בראל; מנהלת ייצור ומביאה לדפוס בהוצאת רות סירקיס ועוד פרוייקטים ומיזמים שונים ומגוונים.