נפגש לפני החגים?‎

שלום חברים,
זאת תקופת ההרצאות – ואני נטענת שוב ושוב באנרגיה חיובית כשאני מרצה לקהל קשוב ונבון: ביום רביעי השבוע, הופעתי בספרייה בעירונית בבית-דגן והיה נפלא: הספרנית ציפתה ל-20-30 איש והגיעו יותר מ-100!!! לא היו מספקי מקומות ואנשים ישבו על כיסאות ילדים קטנים, פופים או פשוט על השטיח. הקהל היה נהדר – צחק והתרגש בדיוק במקומות הנכונים; השלימו לי משפטים ואמרו המון "נכון, נכון… כאילו את אצלי בסלון!". שעה וחצי חלפו במהירות וכולנו נשארנו עם טעם של עוד.

בתקופה הזאת אני מוזמנת לתת המון הופעות מצחיקות לקראת פורים (1.3.18), הרצאות העצמה לקראת יום האשה הבינ"ל (8.3.18) והופעות העשרה לקראת פסח (31.3.18). כבר הייתי העונה במשגב, חיפה, ים המלח, קיבוץ רמת יוחנן ועוד ועוד ישובים, מקומות עבודה ואירועים פרטיים.

אם גם אתם רוצים – אתם מוזמנים להתרשם ולהשאיר לנו פרטים – אשמח להגיע גם אליכם!

בואו נפתח ביחד שולחן!

אני שמחה לספר לכם שהוזמנתי לתת הרצאה "עם בשר" בנושא תזונת פליאו – במסעדת הבשרים ליבריה בחיפה (הבנתם…? "הרצאה עם בשר" – במסעדת בשר … חחח). אתם מוזמנים לפתוח יומנים ולשריין מקומות – ביום שני 19/2/18 במסעדת ליבריה בחיפה . התוכנית היא שתגיעו בערך ב 19:00 ותזמינו מנות "ידידותיות לפליאו" לטעמכם, מתפריט המסעדה, שהכין השף רועי אברהם. בערב יוצעו גם כמה ספשלים מיוחדים שהצעתי לשף להרכיב במיוחד לחובבי הפליאו ולמי שנמנעים מפחמימות.

בערך ב- 21:00 (כשכולם שבעים ושמחים) נעבור לחדר פרטי לשמוע את ההרצאה שלי על בשר ותפקידו בתפריט האדם המודרני והקדמון (הרצאה חדשה).

מחיר ההרצאה בלבד 69 ש"ח. בחודש האחרון הייתי שם בפגישות ההכנה עם השף והבעלים ואני אומר לכם את האמת – חדר ההרצאות קטן, לכן כדאי להזמין מראש מקום במסעדה ובהרצאה בטלפון: 04-3740251 (תגידו להם שקראתם על הערב המיוחד הזה אצלי).

מה דעתכם? האם תרצו שנפתח שולחן "שלנו" – של קוראים וחברים שלי ונאכל ביחד לפני ההרצאה? אם כן – אנא השיבו לי למייל הזה ונראה אם אפשר להתארגן על זה.

שלכם ,

תמי

  • Share