מזמינה אותך לבוא להרים כוסית לכבוד השנה החדשה

שלום חברים,
משהו זז. אני מרגישה זאת: בחדשות לפני כמה ימים ציין החזאי שהימים הולכים ומתקצרים ולמרות שעדיין חם ולח, אפשר לחוש את כניסתו של הסתיו; מדורי ה"חדשות הרכות" עוסקים בחזרה לבית הספר: מחברות, תיקים ועוד קישקושים בקשר לכריכים לבית הספר… כבר שמעתי פרסומות בקשר לראש השנה ו"שי לחג". זהו! הקיץ הזה כבר מתקרב לקיצו ואני מזמינה אתכם להיפרד ממנו יחד איתי בשישי הבא להרים כוסית במפגש חברים והרצאת מבוא לתזונה מבריאה בסימן "פנינו לאן בשנה החדשה?". לקראת השנה החדשה ניתן יותר זמן ובמה לבוגרים שרוצים לחלוק את הסיפור האישי שלהם.

עבורי, הקיץ הזה היה שונה מאוד ממה שתכננתי: הקרע בגיד אכילס ביוני, הושיב אותי בכיסא גלגלים ליותר מחודש ועוד הדרך ארוכה עד שאלך ללא כאבים או צליעה. מצד אחד הרבה תוכניות השתבשו ומאידך בכל מה שקושר לעבודה השתדלתי לעמוד בכל ההתחייבויות שלי למטופלים ולמשתתפי הקבוצות. אתגר יולי הסתיים ואתגר אוגוסט יצא לדרך – ואני מתרגשת איך החלום שלי להיות מאמנת בריאות הפך למציאות ואני משנה חיים של אחרים.

דוגרי, אני אוהבת מאוד את ה"אתגריסתים" הקיציים – נדמה לי שהם חדורי מוטיבציה יתרה ונחושים לקחת את החיים בידיים. הם הפסיקו לתת לעצמם תירוצים של "קיץ, חם, חופשות, אחרי החגים…" ופשוט באים "לתת עבודה". זה נפלא לראות איזה שינוי הם עוברים בתקופת זמן כל כך קצרה. חלקם כבר ביקשו כמה דקות רשות דיבור מול באי הרצאת המבוא כדי לחלוק ולספר בהתלהבות על ההצלחות ועל הניצחון הפרטי של כל אחד ואחת מהם. יהיה נפלא!

הפעם אני רוצה לחלוק אתכם חדשות טובות של י', אישה בגיל 60, שמוגדרת חולת סוכרת סוג2 כבר יותר מעשור. היא החלה להתעניין בתזונה דלת פחמימות באופן עצמאי בתחילת ינואר והחליטה לבוא לקבל הנחיות וליווי מסודר באתגר מאי-יוני שלנו. היא כתבה לי כך:

"תמי יקרה, אני שמחה לבשר שלראשונה מזה 10 שנים, עם ערכי סוכר מעל 200, בקריאה מדי בוקר ירדתי בהדרגה מ 100 והיום אני סביב 80-85 כבר חודש תודה לך ולענבל!!".

זה נפלא! אומרים שסוכרת היא מחלה כרונית שרק מתקדמת – אז אומרים! י' עשתה אתנו מסלול שהתחיל בהרצאת מבוא והמשיכה לאתגר קבוצתי. על הדרך היא ירדה 13 קילו ומדווחת על אנרגיות בשמיים. לסיכום – י' כבר לא מוגדרת "חולת סוכרת" אלא "טרום סוכרת" והשבוע הרופאה המטפלת שלה החליטה להקטין מינון תרופות כי התוצאות שלה יוצאות מן הכלל. בקרוב, י' תהיה "חולת סוכרת לשעבר"…בהצלחה י'!!

השינויי של י' הוא רק דוגמא אחת למה קורה לגוף כשעוברים לאכול תזונה מבריאה ומשובים כמו שלה נותנים לי כוח ומוטיבציה להמשיך ולהתמיד. נכון, התוצאות מגיעות אחרי כמה חודשים של עבודה קשה, אבל הכל מתחיל ביום אחד.רבים מהבוגרים שלי מציינים את היום האחד הזה – כיום שבו הגיעו לשמוע את הרצאת המבוא – בוקר אחד של כיף עם כיבוד טעים והרצאת עומק שמשנה להם את החיים. מרגש!

אתם מוזמנים להגיע בשישי הבא, לפגוש אותי ואת הבוגרים שלי, להיפרד מהשנה שחלפה ולקבל את פני השנה החדשה !

כל הפרטים וההרשמה- בלחיצה כאן

דילוג לתוכן